એકત્ર ગ્રંથાલય: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→) |
(→) |
||
Line 529: | Line 529: | ||
|- | |- | ||
| {{autorow}} || [https://issuu.com/ekatra/docs/media-m?fr=sOTBhNTY0MTA3NDA મીડિઆ-મૅસેજ] ||સુમન શાહ|| નિબંધ | | {{autorow}} || [https://issuu.com/ekatra/docs/media-m?fr=sOTBhNTY0MTA3NDA મીડિઆ-મૅસેજ] ||સુમન શાહ|| નિબંધ | ||
|- | |||
| {{autorow}} || [[ સ્ટેચ્યૂ]] || અનિલ જોશી || નિબંધ | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> |