4,481
edits
Shnehrashmi (talk | contribs) No edit summary |
Shnehrashmi (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 411: | Line 411: | ||
|વિનોદ જોશી | |વિનોદ જોશી | ||
|''[[સૈરન્ધ્રી]]'' | |''[[સૈરન્ધ્રી]]'' | ||
|કવિતા | |||
|- | |||
|૨૦૨૪ | |||
|દિલીપ ઝવેરી | |||
|''ભગવાનની વાતો'' | |||
|કવિતા | |કવિતા | ||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||